بهترین کرم های ضد چروک دور چشم را بشناسید

آزیتا ژوئن 17, 2012 0

بالا رفتن سن و افزایش آسیب هایی که پوست از طریق نور خورشید، سیگار کشیدن و آلودگی های محیط می بیند انگیزه مراقبت بیشتر از پوست را در افراد ایجاد می کند. مراقبت از نقاط حساس و نازک اطراف چشم به ویژه و انتخاب کرم های مناسب دور چشم، پیری زودرس را به تاخیر انداخته و لطافت و شادابی را به پوست اطراف چشم بازگرداند.

کرم ضد چروک، ضد پف و ضد سیاهی دور چشم استراوکتین اس دی StriVectin SD ظرف مدت 2 تا 8 هفته نه تنها می تواند چروک، سیاهی و پف اطراف چشم را از بین ببرد بلکه باعث تولید کلاژن در اطراف چشم نیز می شود. این کرم حاوی کافیین، پپتایدز، پتنول، عصاره الجی، لسیتین و عصاره خیار است.

کرم شب و مرطوب کننده قوی و ترمیم کننده دور چشم استی لودر Estee Lauder، با تکنولوژی کرونولوکس Chronolux با آنزیم های ترشح شده در طی شب و در حالی که پوست در حال استراحت است مخلوط شده و مرحله جوان سازی پوست را آغاز می کند، و چروک اطراف چشم را به طور آشکار از بین می برد. به خاطر داشتن اسید هیالورونیک Hyaluronic پوست را مرطوب نگهداشته و به آن خاصیت ارتجاعی و نرمی می دهد. از این کرم می توان بعنوان پوشاننده اطراف چشم نیز استفاده کرد یا اینکه قبل از استفاده از هرگونه کرم پودری در اطراف چشم از این کرم برای مرطوب نگهداشتن و ماندگاری بیشتر آرایش دور چشم استفاده کنید.

کرم ضد چروک اورجینز Origins با داشتن رزماری به پوست اطراف چشم اکسیژن رسانی می کند و با استفاده از مواد طبیعی و عصاره خیار باعث خنک و مرطوب نگهداشتن اطراف چشم می شود. جین سینگ موجود در آن کار جوان سازی پوست را عهده دار است و عصاره چای سبز در آن نقش ضد تورم دارد. این کرم، مناسب برای از بین بردن چروک و خط های نازک اطراف چشم است. اگر مصرف کننده مواد طبیعی هستید این کرم برای شما ساخته شده.

کرم بسیار قوی ضد افتادگی پلک کانریز Kinerase به خاطر داشتن پپتایدز و پروتیین، کلاژن تولید کرده و از افتادگی پلک جلوگیری می کند. خطهای نازک اطراف چشم را پر و شادابی و طراوت فوق العاده ای به پوست اطراف چشم می بخشد. با استفاده از این کرم به احتمال بسیار زیاد نیازی به معالجات پر هزینه مانند جراحی و بوتاکس نخواهید داشت.

کرم ضد چروک لامر La Mer، با ساختار عصاره گیاهان و مواد معدنی، آنتی اکسیدان و مرطوب کننده مناسبی برای پوست نازک اطراف چشم است و به راحتی جذب می شود. به همراه این کرم یک قاشق نقره هم برای استفاده از آن و قرار دادن کرم روی چشم دریافت می کنید که به ادعای فروشنده خاصیت آرام بخش برای پوست دور چشم دارد.

با شناختی که از پوست خود دارید و بر اساس آگاهی و سلیقه، کرم مورد نظرتان را اتنخاب کنید. یادتان باشد که هیچ روش صد در صد تضمین شده ای برای رفع چین و چروک اطراف چشم وجود ندارد اما این پنج کرم در موارد فراوانی نتیجه مثبت ایجاد کرده اند. اگر در انتخاب کرم مناسب مردد هستید با مشاور آرایشی خودتان مشورت کنید.

فرستادن دیدگاه »

css.php